OGŁOSZENIA

Życzenia na Dzień Strażaka - Gmina Ustronie Morskie Biblioteka Gminnej Szkoły Podstawowej z Oddziałami Integracyjnymi w  Świerczyńcu: ♢ Zalety czytania książek   Roztoczański Park Narodowy i inne – Roztoczański Serwis Internetowy

Drodzy Rodzice

smile  W dniu 06.05.(poniedziałek) odbędzie się wycieczka piesza do Państwowej Straży Pożarnej w Szczebrzeszynie. Zwracamy się z prośbą o przeprowadzenie rozmowy z dziećmi na temat bezpiecznego zachowania się podczas spaceru oraz w miejscu publicznym podczas spotkania ze Strażakami. Prosimy o przygotowanie dla dziecka nakrycia głowy oraz plecaka z wodą.

smile  Zapraszamy chętne dzieci do udziału w XX Przedszkolnym Festiwalu Wymowy Polskiej, którego organizatorem jest nasze przedszkole. Zgłoszenie udziału dziecka w festiwalu należy dokonać do dnia 17 maja 2024 r. u wychowawcy wypełniając kartę zgłoszenia.
Uczestnik festiwalu prezentuje jeden wiersz o tematyce ekologicznej lub zdrowotnej, wybrany z literatury dziecięcej. Wiersz prezentuje indywidualnie przed grupą i komisją.
Konkurs odbędzie się w dniu 23 maja 2024r. Tego dnia prosimy o strój odświętny dla dziecka. Za udział w festiwalu przewidziane są nagrody ufundowane przez Radę Rodziców. Serdecznie zapraszamy.

smile  21 maja odbędzie się wycieczka do RPN w Zwierzyńcu - warsztaty dla dzieci. Szczegóły zostaną podane bliżej wyjazdu.